HCU470KBCCRAKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HCU470KBCCRAKR
JLCPCB Part #
C6204692
Package
Plugin
Description
3kV 47pF 7.5mm 8mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS