HBZ560MBBCRAKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBZ560MBBCRAKR
JLCPCB Part #
C6955561
Package
Plugin
Description
2kV 56pF 7.5mm 7mm ±20% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS