HBX223SBBCJ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBX223SBBCJ0KR
JLCPCB Part #
C1643898
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-20%~+50% 18mm 22nF 2kV 7.5mm 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS