HBE681MBBCRAKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBE681MBBCRAKR
JLCPCB Part #
C2277195
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2kV 680pF 7.5mm 7mm ±20% Plugin,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS