HBE472MBBCREKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBE472MBBCREKR
JLCPCB Part #
C2302580
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
11mm 2kV 4.7nF 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS