HBE102MBBCRAKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBE102MBBCRAKR
JLCPCB Part #
C2277231
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 2kV 7.5mm 7mm ±20% Plugin,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS