HAZ681MBABRAKR
MFR.Part #
HAZ681MBABRAKR
JLCPCB Part #
C2261388
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 5mm 680pF 7mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS