HAZ332MBACJ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAZ332MBACJ0KR
JLCPCB Part #
C1637140
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
13mm 1kV 3.3nF 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS