HAZ151MBABF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAZ151MBABF0KR
JLCPCB Part #
C1630957
Package
Plugin,P=5mm
Description
150pF 1kV 5mm 7mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS