HAX472MBAUARKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAX472MBAUARKR
JLCPCB Part #
C1633327
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 4.7nF 5mm 9mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS