H222K35X7RN63J5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
H222K35X7RN63J5R
JLCPCB Part #
C22414421
Package
Plugin
Description
1kV 2.2nF 9mm X7R ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS