GSOT36-E3-08
MFR.Part #
GSOT36-E3-08
JLCPCB Part #
C3706953
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃ 1 1uA 248W 3.5A@8/20us 36V 39V 52pF 71V IEC 61000-4-2 TVS SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS