GSOT36C-HG3-08
MFR.Part #
GSOT36C-HG3-08
JLCPCB Part #
C1979355
Package
SOT-23
Description
1uA 2 248W@8/20us 3.5A@8/20us 36V 43V 49V 52pF ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS