GSOT24-E3-08
MFR.Part #
GSOT24-E3-08
JLCPCB Part #
C1977200
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 1uA 235W@8/20us 24V 33V 47V 5A@8/20us 80pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS