GSOT24C-HG3-08
MFR.Part #
GSOT24C-HG3-08
JLCPCB Part #
C511558
Package
TO-236-3
Description
1uA 235W 24V 27V 47V 5A@8/20us 65pF TVS TO-236-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS