GSOT24C-HE3-08
MFR.Part #
GSOT24C-HE3-08
JLCPCB Part #
C1976535
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2 240W@8/20us 24V 30V 41V 5A@8/20us 65pF ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS