GSOT24C-G3-18
MFR.Part #
GSOT24C-G3-18
JLCPCB Part #
C3701517
Package
SOT-23
Description
1uA 2 235W 24V 27V 47V 5A@8/20us 80pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS