GSOT24C-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GSOT24C-E3-18
JLCPCB Part #
C1980669
Package
SOT-23
Description
1uA 2 240W@8/20us 24V 33V 47V 5A@8/20us 80pF ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS