GSOT15-HG3-08
MFR.Part #
GSOT15-HG3-08
JLCPCB Part #
C1978621
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 15V 18V 1uA 230W@8/20us 28.8V 8A@8/20us 90pF ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS