GSOT15C-HG3-08
MFR.Part #
GSOT15C-HG3-08
JLCPCB Part #
C1869316
Package
SOT-23
Description
15V 18V 1uA 2 24.8V 400W@8/20us 8A@8/20us 90pF ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS