GSOT15C-G3-08
MFR.Part #
GSOT15C-G3-08
JLCPCB Part #
C1981828
Package
SOT-23
Description
15V 18V 1uA 2 28.8V 400W@8/20us 8A@8/20us 90pF ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS