GSOT12C-HE3-08
MFR.Part #
GSOT12C-HE3-08
JLCPCB Part #
C1973769
Package
SOT-23
Description
115pF 12A@8/20us 12V 15V 1uA 2 26V 337W@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS