GSOT08-G3-18
MFR.Part #
GSOT08-G3-18
JLCPCB Part #
C3704054
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃ 1 160pF 18A@8/20us 19.2V 345W 5uA 8V 9V IEC 61000-4-2 TVS SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS