GLL4750-E3/97
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GLL4750-E3/97
JLCPCB Part #
C6954581
Package
DO-213AB(MELF)
Description
1 Independent 1W 27V 35Ω 5uA@20.6V 750Ω ±10% DO-213AB(MELF) Zener Diodes ROHS