GL15T-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GL15T-HG3-08
JLCPCB Part #
C1978667
Package
SOT-23
Description
1 10A@8/20us 15V 1uA 2.5pF 22V 300W@8/20us 33V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS