GL12T-HG3-08
MFR.Part #
GL12T-HG3-08
JLCPCB Part #
C1978668
Description
1 12A@8/20us 12V 14.3V 19V、24V 1uA 2.5pF 300W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS