GL12T-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GL12T-G3-08
JLCPCB Part #
C1980120
Package
SOT-23
Description
12A@8/20us 12V 17.2V 19V、24V 1uA 2.5pF 300W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS