GDZ8V2B-HG3-08
MFR.Part #
GDZ8V2B-HG3-08
JLCPCB Part #
C6564390
Description
1 Independent 200mW 30Ω 500nA@5V 60Ω 8.02V~8.36V 8.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS