GDZ7V5B-HG3-18
MFR.Part #
GDZ7V5B-HG3-18
JLCPCB Part #
C7281307
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 30Ω 500nA@4V 60Ω 7.28V~7.6V 7.5V SOD-323 Zener Diodes ROHS