GDZ7V5B-E3-18
MFR.Part #
GDZ7V5B-E3-18
JLCPCB Part #
C6564386
Description
1 Independent 200mW 30Ω 500nA@4V 60Ω 7.28V~7.6V 7.5V SOD-323 Zener Diodes ROHS