GDZ5V6B-HG3-08
MFR.Part #
GDZ5V6B-HG3-08
JLCPCB Part #
C6954243
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA@2.5V 200mW 200Ω 5.49V~5.71V 5.6V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS