GDZ5V6B-HE3-08
MFR.Part #
GDZ5V6B-HE3-08
JLCPCB Part #
C7197948
Description
1 Independent 1uA@2.5V 200mW 5.49V~5.73V 5.6V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS