GDZ5V1B-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ5V1B-E3-08
JLCPCB Part #
C3734578
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 2uA@1V 4.98V~5.2V 5.1V 500Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS