GDZ4V7B-G3-18
MFR.Part #
GDZ4V7B-G3-18
JLCPCB Part #
C6564381
Description
1 Independent 100Ω 200mW 2uA@1V 4.55V~4.75V 4.7V 800Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS