GDZ3V9B-G3-08
MFR.Part #
GDZ3V9B-G3-08
JLCPCB Part #
C6049891
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 1kΩ 200mW 3.89V~4.16V 3.9V 5uA@1V SOD-323 Zener Diodes ROHS