GDZ3V6B-HE3-18
MFR.Part #
GDZ3V6B-HE3-18
JLCPCB Part #
C7281293
Description
1 Independent 100Ω 10uA@1V 1kΩ 200mW 3.6V 3.6V~3.845V SOD-323 Zener Diodes ROHS