GDZ3V6B-G3-08
MFR.Part #
GDZ3V6B-G3-08
JLCPCB Part #
C6954235
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 10uA@1V 1kΩ 200mW 3.6V 3.6V~3.845V SOD-323 Zener Diodes ROHS