GDZ3V3B-HG3-08
MFR.Part #
GDZ3V3B-HG3-08
JLCPCB Part #
C6954231
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 120Ω 1kΩ 200mW 20uA@1V 3.32V~3.53V 3.3V SOD-323 Zener Diodes ROHS