GDZ3V3B-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ3V3B-E3-08
JLCPCB Part #
C5645691
Package
SOD-323
Description
120Ω 200mW 20uA@1V 3.3V SOD-323 Zener Diodes ROHS