GDZ36B-G3-18
MFR.Part #
GDZ36B-G3-18
JLCPCB Part #
C7197936
Description
1 Independent 100nA@27V 200mW 300Ω 35.07V~36.87V 36V SOD-323 Zener Diodes ROHS