GDZ33B-HG3-18
MFR.Part #
GDZ33B-HG3-18
JLCPCB Part #
C6954227
Description
1 Independent 100nA@25V 200mW 250Ω 250Ω 32.15V~33.79V 33V SOD-323 Zener Diodes ROHS