GDZ30B-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ30B-E3-18
JLCPCB Part #
C5718284
Package
SOD-323
Description
100nA@23V 200mW 200Ω 30V SOD-323 Zener Diodes ROHS