GDZ27B-HG3-08
MFR.Part #
GDZ27B-HG3-08
JLCPCB Part #
C6954218
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@21V 150Ω 150Ω 200mW 26.19V~30.69V 27V SOD-323 Zener Diodes ROHS