GDZ24B-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ24B-E3-08
JLCPCB Part #
C5749770
Package
SOD-323
Description
100nA@19V 120Ω 200mW 24V SOD-323 Zener Diodes ROHS