GDZ22B-HG3-18
MFR.Part #
GDZ22B-HG3-18
JLCPCB Part #
C6203599
Description
1 Independent 100nA@17V 100Ω 100Ω 200mW 21.54V~22.47V 22V SOD-323 Zener Diodes ROHS