GDZ16B-G3-08
MFR.Part #
GDZ16B-G3-08
JLCPCB Part #
C7281270
Description
1 Independent 100nA@12V 15.85V~16.51V 16V 200mW 50Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS