GDZ15B-G3-18
MFR.Part #
GDZ15B-G3-18
JLCPCB Part #
C7197927
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@11V 14.34V~14.98V 15V 200mW 42Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS