GDZ12B-HG3-18
MFR.Part #
GDZ12B-HG3-18
JLCPCB Part #
C6049859
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@9V 11.74V~12.35V 12V 200mW 30Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS