G3SBA80-M3/45
MFR.Part #
G3SBA80-M3/45
JLCPCB Part #
C17555632
Package
GBU
Description
-55℃~+150℃ 1V@2A 2.3A 5uA@800V 800V 80A Single-Phase Rectifier GBU Bridge Rectifiers ROHS