FSE100022E4R50KE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FSE100022E4R50KE
JLCPCB Part #
C1567043
Package
Plugin
Description
1kW 4.5Ω ±10% ±400ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS